Sold out!
, ,

Libri i vogël i lojës: George

Lilliputiens
Availability:

S’ka stok


Mosha: 6muaj

Përmasa: 10cm x 10cm

Ndiqni George, faqe pas faqe, teksa zbulon natyrën e fshihet nëpër gjethe. Gjeni plot aventura dhe supriza!

Libri është i butë, prej cope dhe stimulon shikimin, dëgjimin.

Përmasa e librit janë ideale për t’u mbajtur në duart e vogla të bebeve.

Ka edhe: një unazë të butë gome për të qetësuar mishrat e dhëmbëve & një fjongo lidhëse

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

1,800L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Libri i vogël i lojës: George”

There are no reviews yet.