,

Montessori Tower – Childhome

Childhome
Availability:

1 stok


Stoli me shkallë për kuriozët e vegjël në kuzhinë!

Me këto shkallë të sigurta, banaku i kuzhinës, aq i lakmuar nga të gjithë fëmijët, bëhet i arritshëm dhe i përfshin në punët e gatimet e kuzhinës. Mund ta përdorni edhe në tualet, për të edukuar mbi larjen e dhëmbëve dhe duarve në mënyrë të sigurt.

  • Mosha e rekomanduar: 18 muaj
  • Përmasat: 44 x 42 x 90 cm
  • Materiali: Dru Ahu
  • Sipas standardeve të sigurisë EN 14988:2017 A1:2020
  • Duhet montuar

18,800L

1 stok

Loading...
Compare
Përmasa 128 × 66 × 82 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Montessori Tower – Childhome”

There are no reviews yet.