Sold out!
, ,

Set me pipëza silikoni, Kuqe

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Një set me 6 pipëza shumë-përdorimëshe prej silikoni, me nuanca të ndryshme të ngjyrës së kuqe.

  • Ideale për vaktet e përditshme, festa dhe piknik jashtë shtëpisë.
  • 22.5 cm të gjata
  • Pastrimi: Lahen me ujë të ngrohtë dhe pastrohen me furçen e tyre të gjatë – të përfshirë në set.
  • 100% silikon dhe pa asnjë kimikat.

1,500L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set me pipëza silikoni, Kuqe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…