,

Jastëk për karrige Angel Hearts

Childhome
Availability:

4 stok


  • Jastëk universal për karrige ngrënieje nga koleksioni 2021 i Childhome;
  • Shumë i butë dhe i rehatshëm për të gjithë fëmijët!
  • Zemrat e printuara ngjyrë kafe dhe krahët si ëngjëll e bejnë edhe më të dashur!
  • Mund të përdoret edhe në karrocë apo në ulëse të tjera për bebe, falë vrimave në të për vendosjen e rripave të sigurimit.

Perfekte me karriget tona Karrige ngrënie e bardhë Evolu One 2 1

6,500L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrige Angel Hearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…