,

Jastëk për karrige Evosit – Jersey Hearts

Childhome
Availability:

3 stok


Jastëk për karrige ngrënieje me veshje pambuku.

  • Përshatet perfekt me karrigen tonë të ngrënies Evosit
  • Përbëhet nga dy pjesë: një për kurrizin dhe një për ndenjësen e karriges. Të dy pjesët fiksohen lehtësisht në karrige me ngjitësen Velcro mbrapa.

4,990L

3 stok

Loading...
Compare
Peshë 0.4 g/kg
Përmasa 43 × 24 × 0.4 cm
Marka

Materiali

Veshja: 100% Cotton; Mbushja: 100% Polyester

Mirëmbajtja

Në lavatriçe me 30 gradë, jo në tharëse

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Jastëk për karrige Evosit – Jersey Hearts”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…