,

Béaba BabyCook Neo – Night Blue

Beaba
Availability:

2 stok


 Gjenerata e re e robotëve të ushqimit për bebe dhe për të gjithë familjen!

Little Extra: Gatim i shpejtë në 20 minuta…sepse nuk duam të presi bebi!

Little Extra: Thikë me dy tehë, për një gatim unfiromë të të gjithë ingredientëve

Little Extra: Shkrin dhe ngroh ushqimet në mënyrë uniform

…dhe e gjitha kjo pa asnjë kontakt i ushqimit me plastikën.. 

Babycook Neo nga Beaba është një robot kuzhine me performancë të shkëlqyer!

Çdo material përbërës: kontenitori prej xhami, thikat, koshët e brendshëm inoks janë të cilësisë premium, për të gatuar me avull dhe copëtuar ushqimin e fëmijëve duke ruajtur vlerat ushqyese.

  • BabyCook Neo kontrollohet vetëm me 2 butona;
  • Materialet inoks të cilësisë së parë dhe procesi i butë i përgatitjes së ingredientëve, ruajnë vlerat ushqyese të tyre.
  • Avulli dhe nxehtësia lëshohet butësisht mbi ushqimin, për të ruajtur vlerat ushqyese, për të përdorur më pak ujë dhe për të përftuar lëngun e duhur nga ushimi.
  • Copëtimi i ushqimt bëhet në disa nivele konsistence, sipas moshës, dëshirës: nga super smooth, në pure, deri tek copat më të mëdha.
  • Plastic Free!! E rëndësishme: kontenitori i ushqimit është qelq premium, që ruan shijen e ushqimeve dhe nuk bashkëvepron me të gjatë nxehtësisë së lëshuar!
  • Kontenitori prej xhami është me vëllim të madh.
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Francë
  • 5 vjet garanci

29,400L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Béaba BabyCook Neo – Night Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…