,

Çanta e kujdesit të bebit – 9 aksesorë, Night Blue

Beaba
Availability:

3 stok


Gjithçka ju duhet për ta nisur kujdesin ndaj bebushit tuaj të sapolindur, në një çantë!

9 aksesorët më kryesor Beaba, të nevojshëm, të pazëvendësueshëm, përzgjedhur me zgjuarsi: 

  1. termometër trupi dixhital;
  2. termometër ujë;
  3. gërshërë për thonjtë;
  4. mprehëse për thonjtë;
  5. furçë flokësh;
  6. qetësues për mishrat e dhëmbëve;
  7. furçë dhe pastrues goje gishtor;
  8. pastrues manual për hundët;
  9. limues thonjsh.

Çanta, nga ana tjetër, mund të varet me çengelin e vogël, kudo ku të jetë praktike për ju.

Mund të jetë një ide dhuratë vërtet e nevojshme për nënat në pritje.

Aksesorët janë një ngjyrë, ndërsa ngjyrat e çantës mund të variojnë.

5,400L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta e kujdesit të bebit – 9 aksesorë, Night Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…