, ,

Ndriçues & Torch – Blu or Pink

Beaba
Availability:

6 stok


Ndriçuesi i natës më praktik, falë dizajnit të zgjuar dhe duo modalitetit të përdorimit.

  • Dizajn inteligjent dhe ergonomik: ka një grep fleksibël, që e lejon të varet kudo (dorezë dere, krevat fëmijësh, etj.)
  • I lehtë për t’u përdorur në 2 mënyra:

1) Si dritë nate e cila ndriçon butë dhomën; 

2) Si elektrik dore, për të shoqëruar lëvizjet e fëmijës ose tuajt në shtëpi.

  • Autonomia e gjatë: Prej 90 orësh 
  • Rikarikohet
  • Ndriçimi i shkallëzueshëm, sipas intesitetit të dëshiruar.

5,200L

Prioriteti:

Compare
Përmasa 22 × 20 × 3 cm
Marka

Ngjyra

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ndriçues & Torch – Blu or Pink”

There are no reviews yet.