,

Gërshërë Tonjsh – Pink

Beaba
Availability:

21 stok


Gërshërë e vogël inoks, për të prerë në mënyrë të sigurt dhe të shpejtë thonjtë e imët të bebeve.

Majë e butë e rrumbullakosur.

Garantuar nga Beaba.

1,100L

21 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Gërshërë Tonjsh – Pink”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…