-28% Sold out!
, , ,

Childhome – NEW! IsoKid Car Seat Gr 1/2/3 Isofix

Childhome
Availability:

S’ka stok


Car Seat nga Childhome që rritet me fëmijën tuaj! Do t’ju ndjekë gjatë gjithë fëmijërisë pasi përshtatet për fëmijë nga 12 muaj në 12 vjeç (EN-NORM : EN ECE-R-44.04)

Kombinon Grupin 1 2 3
 për 9 – 36 kg
 nga 12 muaj deri 12 vjeç 
 për 80 cm – 135/150 cm
 • Grupi 1 (9-18kg); më pas kthehet në:
 • Grupi 2/3 (15-36kg).

***

 • Mund të vendoset në pozicion gjumi

PËRMBLEDHJE:

 • Vendoset me pamje nga përpara
 • Mund të vendoset në pozicion gjumi
 • Përforcim anësor për mbrojtje nga goditjet 
 • Për Instalim: Isofix top tether: 9-18 kg
 • Instalimi i rripit të sigurimit të makinës: 9-36kg
 • Sistem rripi sigurie 5-elementësh
 • Pozicion shtrirë
 • Jastëk i lëvizshëm
 • Udhëzim i lehtë montimi dhe përdorimi
 • Pesha e sediljes: 10,9KG

29,990L 41,800L

Sold out!

Compare
Peshë 10.9 g/kg
Përmasa 60 × 47 × 50 cm
Marka

Ngjyra

Mosha

Group 1/2/3 12muaj-12vjeç

Prshtatshmria

Montohet në sediljen mbrapa të çdo makine me sistem Isofix. Ulësja e palëvizshme.

Siguria

EN-Norm: ECE R44.04

Mirmbajtja

Pastrohet me ujë të ftohtë, larje me dorë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Childhome – NEW! IsoKid Car Seat Gr 1/2/3 Isofix”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…