-54%
, ,

Tapet Loje Full Moon – Willow Soft Blue

Nobodinoz
Availability:

2 stok


Tapet rrethor për fëmijë me pambuk organik Ø 105cm.

Me mbushje të rehatshme dhe veshur me pambuk organik

  • Me material pambuk 100% GOTS të aprovuar, i certifikuar OEKO-TEX® 1 class
  • Dizenjuar dhe prodhuar në Barcelona me kujdes nga Nobodinoz.

3,100L 6,800L

2 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapet Loje Full Moon – Willow Soft Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…