-62%
, , , , ,

Metër Muri – Vajza në oborr

Djeco
Availability:

14 stok


lilukids

 

Miqtë e pyllit është një metër me adeziv, ilustruar për të shtuar në dhomë një atmosferë fantastike përrallash!

Figurat me adeziv ripozicionohen pa dëmtuar murin. Dizajni i gjallë përbëhet nga një pemë (metri) shumë e gjatë, së bashku me kafshë të ndryshme të pyllit.

Detajet dhe ilustrimet janë mahnitëse dhe argëton të mëdhenj e të vegjël, kudo ku zgjidhni ta ngjisni, në çerdhe, kuzhine ose dhome gjumi!

Ka edhe lule ngjitëse për të shkruar emrin dhe moshën e fëmijës përbri gjatësisë derisa të arrijë maksimumin e grafikut, 160cm!

  • 31 ngjitës të lëvizshëm
  • Lartësia max: 160cm

990L 2,600L

14 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Metër Muri – Vajza në oborr”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…