, , ,

Kuti Muzike – Unicorn

Djeco

Kuti klasike me muzikë, plot ngjyra, me një unicorn të vogël, i cili kërcen nën tingujt e notave të “Danubit Blu” të Strauss.

Ideale për ruajtjen e thesareve të vogla – përmban një vend për unaza dhe një sirtar të vogël.

3,400L

Loading...
Compare
Përmasa 18 × 11 × 10 cm
Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuti Muzike – Unicorn”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…