, ,

Air-X Rrjeta kundra insekteve

Anex
Availability:

2 stok


Për një gjumë të rehatshëm gjatë stinëve të ngrohta, përdorni rrjetën kundra mushkonjave dhe insekteve në karrocën tuaj të preferuar Anex Air-X.

Përshtatet edhe me karroca të tjera të vogla, të ngjashme me Air X.

Materiali i sigurt për t’u përdorur me fëmijë.

3,600L

2 stok

Loading...
Compare

 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Air-X Rrjeta kundra insekteve”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…