,

Qershitë mbi karrocë

Availability:

6 stok


Merrni të gjithë vëmendjen e bebushit tuaj në karrocë me qershitë e bukura varur në të, në ngjyrë të fortë të kuqe. Kapet në dy anët e karrocës me kapëse me kokë prej druri.

Materiali: 80% lesh dhe 20% najlon

4,800L

6 stok

Loading...
Compare

 

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Qershitë mbi karrocë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…