, ,

Anex – NEW Cupholder Universal

Anex
Availability:

2 stok


Mbajtësi i ri i gotës universal nga Anex, e përshtatshme tashmë për çdo karrocë Anex, Air x dhe Air z. Gjithashtu, përshtatet me të gjithë llojet e tjera të karrocave apo biçikletave.

  • Hapësira brenda vjen më e gjerë, mjaftueshëm për një karton kafe to-go XXL apo shishe ujë.

 

 

5,200L

2 stok

Loading...
Compare

 

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Ngjyra

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Anex – NEW Cupholder Universal”

There are no reviews yet.