,

Anex Air-X Toffee

Anex
Availability:

4 stok


Air-X me tipare të reja! 
  • Për fëmijë deri 17kg ( tolerancë)

Disa detaje të rëndësishme: 

  • Pesha e karrocës: 8.1kg
  • Ndenjësja shtrihet 180 gradë në pozicion gjumi
  • 4 rrotat e rrotullueshme për manovrim dhe përshtatje në çdo terren
  • Paloset me një dorë
  • Cabin Size: Përmasat e palosur: Kompakte, për në avion;
  • Dritare ventiluese në pjesën e kurrizit, për ajrosje më të plotë
  • Xhep i vogël i integruar në kurrizin e karrocës për t’i ardhur në ndihmë aksesorëve të mamit apo babit gjatë drejtimit të karrocës.
Aksesorët 

Vijnë së bashku me karrocën tuaj Air X:

  • Koshi i pazarit
  • Çanta e transportit të karrocës

46,500L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Anex Air-X Toffee”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…