, , ,

Artistic Patch – Xhungla, Velvet

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 6-10 vjeç

Nga seria Artistic Patches të Design by Djeco, vjen xhungla me kafshët e saj!

Kompozoni një ditë të bukur në plazh me efektin magjik: me shkëlqim velvet (kadife)!

Artistic Patches është një proces krijues me dy hapa: (i) ngjiteni figurën me adeziv mbi sfond, (ii) pastaj vendosni mbi adeziv, fletët me efektin e veçantë dekorativ!

Një aktivitet origjinal dhe argëtues, që nuk bën rrëmujë.

Mbahen në një fletore të vogël.

Përmban:

  • 8 fletë me figura me adezivë;
  • 10 fleta me efektin e veçantë; 
  • 12 sfonde për t’u kompozuar.

1,700L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Artistic Patch – Xhungla, Velvet”

There are no reviews yet.