, , ,

Arty Toys, Pirat – Oscar

Djeco
Availability:

5 stok


Nisuni në aventura me Piratin Oscar nga koleksioni mistik dhe origjinal i figurinave Arty Toys, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 8cm i lartë

Mosha: 4vjeç

 

 

1,300L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 7 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Pirat – Oscar”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…