,

Arty Toys – Anija e Piratëve

Djeco
Availability:

3 stok


Anija e madhe prej druri e piratëve është pjesë e koleksionit Arty Toys të Djeco

Formohet lehtësisht dhe nxit lojën imagjinare të aventurierëve të vegjël, me të cilën do të pushtojnë detrat!

Përmasat: 52 x 25 x 40cm

Mosha: 4vjeç

Shitet pa figurina Arty Toys. Mund t’i shtoni piratët e Arty Toys më vete.

 

10,600L

3 stok

Loading...
Compare
13,300L for 3 item(s)
Mosha

Marka

Materiali

Dru,

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys – Anija e Piratëve”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…