, , ,

Arty Toys, Piratët – Sam Parrot

Djeco
Availability:

1 stok


Nisuni në aventura me Piratin Sam dhe papagallin e tij, nga koleksioni i Piratëve Arty Toys!

Arty Toys janë kukulla me lëvijze. Arty Toys janë një koleksion figurinash mistike dhe origjinale të Djeco-s, frymëzuara nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat: 7cm i lartë

Mosha: 4vjeç

 

 

1,400L

1 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Piratët – Sam Parrot”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…