Sold out!
,

Puzzle 20pjs – Treni me numra

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3vjeç

Rreshtoni lokomotivat e trenit nga numri një në dhjetë dhe më pas, vendosni familjen e duhur të kafshëve në lokomotiven me numrin e saktë!

  • Gjatësia e trenit të formuar: 96cm.
  • Përmban 20 pjesë,

Dizajni Amandine Piu

1,000L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Puzzle 20pjs – Treni me numra”

There are no reviews yet.