,

Balonë – Hibbo, Djeco

Availability:

4 stok


Balonat në formë diamanti nga Djeco, një lojë klasike për të argëtuar të vegjël e të rritur!

Fluturojnë shkëlqyeshëm me pak erë dhe janë shumë rezistentë deri në një erë prej 28 km/h. Balona stabilizohet nga bishti i gjatë 2.50 m. Pajisur me një dorezë për drejtim.

Vjen e montuar dhe gati për fluturim.

1,600L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Balonë – Hibbo, Djeco”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…