,

Beaba Zen Connect Video Monitor

Beaba
Availability:

4 stok


Béaba Zen Connect është njësia e monitorimit video & audio të bebit tuaj nëpërmjet aplikacionit Beaba në smartphone/tablet të dedikuar. 

Përmbajtja 1 njësi: kamera

  • Kamera është e lëvizshme dhe mund të vendoset kudo. Video transmetohet nga çdo lidhje Wi-Fi.
  • Imazhi Full HD 1080p dhe LED infrared LED për imazh gjatë natës
  • Mobile app: falë lidhjes Wi-Fi dhe aplikacionit të dedikuar mund të monitoroni bebin tuaj nga kudo dhe të komunikoni me të direkt nga smartphone ose tableta.
  • Aplikacioni në Android dhe IOS
  • Detektorë lëvizjeje zëri dhe pamjeje: panoramike dhe shikim natën për monitorim optimal.
  • Kamera dërgon një sinjal në pajisjen e lidhur kur detekton zë ose lëvizje
  • Funksionon edhe si Walkie-Talkie

16,400L

Prioriteti:

Compare
Marka

Ngjyra

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Beaba Zen Connect Video Monitor”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…