, , ,

Bento Box – Kuti Ushqimi Amandine Whale Blue

Liewood
Availability:

4 stok


500ml

Kuti ushqimi prej tritani,

  • E këndshme, transparente;
  • E përshtatshme për më të rriturit nga 6 – 99 vjeç;
  • Izolohet nga ajri dhe rrjedhjet falë kapakut prej silikoni ultra rezistent;
  • Ideale për të ruajtur ushqimet të ngurta edhe të lëngshme, si supë;
  • BPA-free
  • Mos e vendosni në mikrovalë
  • E sigurt në lavastovilje
  • Përmasa 15 x 15 x 9.5cm

4,800L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 15 × 9.5 cm
Mosha

Marka

Materiali

Tritan, pa BPA

Mirëmbajtja

Mos e vendosni në mikrovalë
E sigurt në lavastovilje

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bento Box – Kuti Ushqimi Amandine Whale Blue”

There are no reviews yet.