, ,

Busulla

Moulin Roty
Availability:

10 stok


Mosha: +3 vjeç

Vërtet Google Maps na orienton më së miri, por përdorimi i busullës dhe njohja me të mbetet një domosdoshmëri për çdo brez, si njohuri bazë për të zhvilluar e përmirësuar teknologjitë.

Është funksionale, vjen në dizajn klasik, në një kuti të bukur dhuratë.

1,600L

10 stok

Loading...
Compare
Përmasa 5 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Busulla”

There are no reviews yet.