,

Çadër shiu, Adult – Wild Birds

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 6-99 vjeç

Çadra klasike transparente e Djeco vjen edhe në masën Adult – për fëmijët në shkollë dhe për të gjithë rriturit!

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizimit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Diametër ø82cm

1,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 82 × 79 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu, Adult – Wild Birds”

There are no reviews yet.