Çadër shiu – Lemon

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Çadrat e shiut për fëmijë me limonë! Materiale rezistente dhe cepa të butë e të rrumbullakosur.

Hapen e mbyllen menjëherë dhe janë bërë për të jetuar shumë gjatë.

Diametër: 90cm dhe gjatësia 69cm, madhësia e përshtatur për fëmijë të vegjël dhe fëmijë më të rritur.

4,300L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 69 × 90 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu – Lemon”

There are no reviews yet.