Çadër shiu Space

Petit Jour Paris
Availability:

4 stok


Zbuloni çadrën transparente të Djeco për të ndriçuar ditët me shi!

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizimit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Diametër ø70cm

Mosha e rekomanduar:  3 vjeç

1,600L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 79 × 71 cm
Mosha

Marka

Ngjyra

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu Space”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…