,

Çadër shiu – Seaworld

Djeco
Availability:

3 stok


Mosha: 3 – 8 vjeç

Çadër për fëmijë të vegjël, në sfond blu e ilustruar me botën nën ujore!

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizimit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Diametër ø70cm

1,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 68 × 70 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu – Seaworld”

There are no reviews yet.