,

Rrethi, It’s My Birthday!

Mimi & Lula
Availability:

3 stok


Rrethi i Ditëlindjes, për një efekt festiv të menjëhershëm, plot me xixa, ngjyra dhe yje!

  • Rrethi është i hollë dhe çdo element zbukurimi qëndron mbi flokë!
  • I rehatshëm dhe shumë i lehtë për t’u mbajtur, aq sa nuk ndihet të jetë aty!

2,800L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Rrethi, It’s My Birthday!”

There are no reviews yet.