,

Çantë Kopshti – Elephant Sous mon baobab

Moulin Roty
Availability:

5 stok


Çantë e dashur, në ngjyra të buta dhe gati për t’u miqësuar me fëmijën e vogël si të ishte një lodër pellushi.

  • Për çerdhe, kopsht, parashkollor dhe shëtitje të përditshme: disa ndërresa, kuti ushqimi, fletore si dhe lodrën e preferuar të fëmijës. 
  • Ka një xhep të jashtëm poshtë kapakut
  • Madhësi mesatare: Dizajni kuadrat lejon më shumë hapësirë të brendshme
  • Lahet në lavatriçe, por nuk këshillohet të lahet shpesh.
  • Përmasa: 30 x 30 cm

7,600L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 30 × 30 cm
Marka

Materiali

Mix: pambuk & polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Kopshti – Elephant Sous mon baobab”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…