,

My First Bag – Teddy, e bardhë

Childhome
Availability:

3 stok


 • Për kopsht ose parashkollor

Çantë e vogël me zinxhirë, mbuluar si një arush pellushi! 

Mund të ruani lodrat ose fletoret në këtë çantë kaq të veçantë. 

  • Përmasa 20 x 24 x 8 cm
  • Rripat sistemohen sipas gjatësisë
  • Ka edhe një rrip sigurimi
  • Me 2 ndarje të brendshme, një më të madhe dhe një xhep më të vogël
  • Kini kujdes, mos e vendosni çantën mbi sipërfaqe të ashpra apo në kontakt me objekte të mprehta, për të ruajtur gjatë pellushin.

 

5,800L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 24 × 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “My First Bag – Teddy, e bardhë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…