Sold out!

Djeco, Valixhe – Zogjtë

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Valixhe për fëmijë, për udhëtime dhe fundjava!

  • Pjesa e jashtme kundra ujit, ndërsa veshja e brendshme është prej pambuku;
  • Hapësirë e madhe e brendshme;
  • Përmasa: 39 x 27 x 12cm
  • Ka një dorezë në krye
  • Mbyllet me zinxhirë me 2 koka

Ilustrimet origjianle nga ekipi artistik i Djeco-s.

3,800L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Djeco, Valixhe – Zogjtë”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…