, ,

Çantë Shkolle – Green Power

Caramel et Cie
Availability:

6 stok


 

  • Për shkollë /  Nga klasa e I, për vitet e para të shkollës
  • Mosha: 5-8 vjeç / Për fëmijë të gjatë nga 1.10m to 1.30m
  • 2 vjet garanci

Çantë e madhe shkolle, jetëgjatë, e fortë. Forma kuadrat shpërndan në formë të ekuilibruar peshën e librave dhe jep komoditet dhe lehtësi përdorimi nga fëmijët. 

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Cilësia: qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 38 x 31 x 12 cm
  • E papërshkueshme nga uji

12,400L

6 stok

Loading...
Compare

 

 

 

Përmasa 38 × 31 × 12 cm
Mosha

Marka

Materiali

100% polyester E gjitha e riciklueshme!

Mirëmbajtja

Mund të lahet në sipërfaqe, brenda dhe jashtë, me një sfungjer të lagur, pak me sapun. Jo në lavatriçe.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Green Power”

There are no reviews yet.