,

Çantë Shpine Faro – Dusty Pink

Beaba
Availability:

5 stok


  •  Për kopsht ose parashkollor
  • Ideale deri 5 vjeç

Çantë e bollshme, me 2 xhepa: me hapje të gjerë me zinxhirë dhe xhep të jashtëm. 

  • Një rrip elastik për të vendosur shishen e ujit
  • E rehatshme dhe e plotë, me një shtresë komode në shpinë
  • Kundra ujit

 

5,600L

5 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shpine Faro – Dusty Pink”

There are no reviews yet.