Sold out!
, ,

Carry Along – Fletë Ngjyrosje & Bojra Dhjami, Dinoland

OOLY
Availability:

S’ka stok


Seti i bukur nga OOLY vjen me 9 bojra të trasha dhjami dhe 48 faqe të vogla për të ngjyrosur, të gjitha paketuar për t’u marrë me vete kudo në udhëtim me fëmijët.

Ilustrime të bukura e të lehta për t’u ndjekur edhe nga fëmijët më të vegjël.

  • Përmasa: 14.5 x 13 cm

 

1,400L

Sold out!

Compare
2,800L for 2 item(s)
Përmasa 14.5 × 13 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Carry Along – Fletë Ngjyrosje & Bojra Dhjami, Dinoland”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…