,

City House – E mobiluar

Djeco
Availability:

5 stok


Mosha: 4 vjeç

Një shtëpi kukullash bashkëkohore prej druri dhe plex, me 3 kate dhe me një pishinë në çati. Vjen e mobiluar dhe arreduar me të gjithë mobiljet e dhomave përkatëse.

E frymëzuar nga arkitektura moderne, shtëpia u krijua me linja të pastra, sipërfaqe të mëdha xhami, ambiente të brendshme shumëngjyrëshe. 

Seti përmban: Shtëpinë dhe 20 mobilie e aksesorë.

Përmasat: 33 x 36 x 23 cm

11,800L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 33 × 36 × 23 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “City House – E mobiluar”

There are no reviews yet.