-32%
, , , , ,

Çizme Termike – Fir Green

Konges Slojd

Çizme termike të lehta dhe rezistente ndaj erës dhe shiut.

Janë zgjidhja efektive për lojë dhe shëtitje me fëmijët në çdo terren në kohë të ftohtë e me lagështirë.

  • Veshja e jashtme është prej gome natyrale dhe përfocrcuar në zonën e poshtme me një shtresë extra gome.
  • Mbushja është me push të ngrohtë dhe nuk djersit këmbët pasi 50% është lesh natyral.
  • Nuk humbasin shkëlqimin, nuk gërvishten apo humbasin dizajnin. Qëndrojnë estetikisht të bukura edhe pas përdorimit intensiv. Pastrojini me leckë të njomë sa herë të jetë e nevoshjme.

ë

5,800L 8,500L

Prioriteti:

Compare

Masat sipas gjatësisë së këmbës:

Nr. 21 – 139 mm.
Nr. 22 – 145 mm.
Nr. 23 – 152 mm.
Nr. 24 – 157 mm.
Nr. 25 – 167 mm.
Nr. 26 – 172 mm.
Nr. 27 – 178 mm.
Nr. 28 – 189 mm.
Nr. 29 – 197 mm.
Nr. 30 – 200 mm.
Nr. 31 – 205 mm.
Nr. 32 – 211 mm.
Nr. 33 – 218 mm.
Nr. 34 – 224 mm.
Nr. 35 – 230 mm.

Marka

Numri

, , , , , , , , , , , , ,

Materiali

100% Gomë natyrale / Mbushja 50% lesh dhe 50% polyester

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çizme Termike – Fir Green”

There are no reviews yet.