Çorape – Optic Sand

Konges Slojd
Availability:

1 stok


Set me 3 palë çorape me tantellë dhe pak shkëlqim, prej pambuku organik, nga Konges Sløjd.

Qendrojnë të buta e të bukura pas shumë përdorimesh.

1,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Marka

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çorape – Optic Sand”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…