, ,

Ditari Sekret – Marie

Djeco
Availability:

8 stok


Mosha: 6 vjeç

Ditari i vogël me fletë të ilustruara, me vija, ka një kyç, me 2 çelësa!

  • 88 faqe
  • 20 x 15 cm

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

1,100L

8 stok

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 15 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ditari Sekret – Marie”

There are no reviews yet.