-30%
, , , ,

Dorashka Junior – Set Multi

Konges Slojd

Set me 3 palë doreza me gishta për të gjithë fëmijët nga 2 vjeç deri në adeoloshentë!

Ndajini me miqtë apo të afërmit ose kombinojini me veshjet tuaj të 3ja, herë pas here!

  • Vijnë të buta dhe të ngrohta, bërë për të jetuar gjatë!
  • Thurrur me lesh merino 100%
  • Nga Konges Sløjd

2,450L 3,500L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, ,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dorashka Junior – Set Multi”

There are no reviews yet.