, ,

Dyshek plazhi – Lilo Chair Sunset

Availability:

5 stok


  • Mosha: 6 vjeç

Dyshek apo kolltuk në ujë? Shndërrojeni dyshekun e ujit në një karrige mbi det apo anasjelltas, për të shijuar pushimet e verës plot stil dhe rehati!

  • Mban peshë deri në 100 kg;
  • Përmasa: 90 x 165 x 50 cm
  • Materiali: PVC e qëndrueshme 0. 18 mm
  • Jo ​​toksike, PVC pa Phthalate 

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

9,000L

5 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek plazhi – Lilo Chair Sunset”

There are no reviews yet.