-40%
,

Dyshek ujë – Bear Soleil

Availability:

3 stok


Linja e pishinave luksoze nga Konges Slojd! Me design të freskët, elegant dhe të forta!

Dysheku i ujit, me formën e arushit, është ideal për të luajtur fëmijët e vegjël, dhe rezistuar çdo përdorimi intensiv në ujë, falë materialit PVC ultra rezistent.

  • Përmasa: 85 x 75 cm
  • Të çertifikuara sipas standardeve të KE EN-71-1, 0 toksina dhe 0 Phthalate. 

2,290L 3,800L

3 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Dyshek ujë – Bear Soleil”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…