, ,

Elefanti i vogël gri

Moulin Roty

Elefanti i vogël prej pellushi është kaq i butë, sa ta prekësh do ta përaqosh!

Është 26cm.

 

4,800L

Loading...
Compare
Përmasa 26 cm
Marka

Mirëmbajtja

Mund të lahet në lavatriçe me 30 gradë dhe cikël të butë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Elefanti i vogël gri”

There are no reviews yet.