Evolux Bouncer – Childhome, Walnut/Black

Childhome
Availability:

2 stok


Bouncer nga Childhome, relaksi lëkundës, optimal, me ngjyrë të errët të zezë, për një look super cool!

Bounceri ndjek lëvizjet e natyrshme të fëmijës, duke e bërë një vend ideal e të sigurt, loje dhe qetësie! 

  • Dizajn i përsosur ergonimik, në harmoni totale me trupin dhe zhvillimin e foshnjeve që nga lindja;
  • Shpërndan peshën e trupit në mënyrë të barabartë;
  • Siguron mbështetjen optimale të shpinës dhe qafës;
  • Materiali Mesh 3D (rrjet me hojëza) lejon qarkullimin e ajrit dhe shmang totalisht djersitjen apo parehatitë e mundshme gjatë qëndrimit ulur.
  • Koha e përdorimit: menjëherë nga lindja deri në 9kg

Bounceri Evolux nga Childhome është në përputhje me Standardin e Sigurisë së BE: EN 12790:2009

  • Mirëmbajtja: Copa tekstile lahet në lavatriçe me 30 gradë dhe është lehtësisht e lëvizshme nga struktura e Bouncerit.
  • Pajisur me një kosh/xhep mbrapa
  • Mund t’i shtohet edhe një mbulesë pambuku

16,800L

2 stok

Loading...
Compare
Peshë 3 g/kg
Përmasa 74 × 46 × 56 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Evolux Bouncer – Childhome, Walnut/Black”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…