, ,

Face painting – Paletë 6, Natural

Djeco

Paletë për pikturimin e fytyrës me 6 ngjyra natyrale.

Materiale me cilësi të lartë që plotësojnë standardet për kozmetikë për fëmijë. Ngjyra natyrale, të thjeshta për t’u përdorur dhe pastruar me sapun dhe ujë.

Seti vjen me 6 ngjyra, 1 sfungjer dhe 1 furë.

1,600L

Loading...
Compare
Përmasa 16 × 2 × 10 cm
Mosha

Marka

Materiali

Letër

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Face painting – Paletë 6, Natural”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…