, ,

Forma për ngrirje / Lemon Blue Mix

Konges Slojd

Set me 3 forma limoni për të ngrirë akulloren tuaj në shtëpi, apo shumë receta të tjera të ngjashme me fruta e ingredientë të freskët.

Çdo formë është prej silikoni dhe ka bishtin e saj. Mbushni formën dhe vendoseni në ngrirje.

Është e sigurt për përdorime sipas nevojë suaj nga -40°C në 230°C.

  • Garantuar sipas rregulloreve të posaçme të BE për enët në kontakt me ushqimin. Lexoni më shumë tek seksioni i Mirëmbajtjes.

3,300L

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% SILICONE 100% POLYPROPYLENE

Mirëmbajtja

Forma: Lahet në lavastovlije deri to 100°C. Vendoset në mikrovalë. E përdorshme për temperaturat -40°C në 230°C.
Shkopi: Lahet në lavastovlije. Vendoset në mikrovalë. Por mos e vendosni në kontakt me ushqimin në temperaturë mbi 70°C.

Siguria

Garantuar sipas rregulloreve të BE për kontaktin me ushqimin 10/2011 dhe 1935/2004 dhe LFGB Gjermane §30 and 31.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Forma për ngrirje / Lemon Blue Mix”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…