, ,

Formabasic

Djeco
Availability:

7 stok


Mosha: 12 muaj

Një puzzle i thjeshtë prej druri me tre forma me ngjyra të ndryshme.

Në sfond, janë figurat e 3 kafshëve. Fëmijët do të duan të luajnë kukafshehti me kafshët nē sfond, teksa mësojnë format dhe ngjyrat bazë. 

E shkëlqyeshme për ndërtimin e aftësive të motorike. 

Dizenjuar nga Xavier Deneux

1,400L

7 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Formabasic”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…