, , ,

Furçë dhëmbësh me gisht – Rose Mix

Liewood
Availability:

4 stok


FURÇË DHËMBËSH ME GISHT BEBE +6MUAJ

  • Seti përmban: 6 copë
  • Krijoni zakone të shëndetshme mbi higjienën dentare
  • Vendoseni në gisht furçën dhe lehtësisht pastroni dhëmbët dhe mishrat e bebeve
  • 100% silikon

2,300L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Silikon

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Furçë dhëmbësh me gisht – Rose Mix”

There are no reviews yet.